Aziz Yıldırım, Mourinho için tarih verdi: Arkadaşlarımız menajeriyle görüştü, bir sistemde anlaştık

Fenerbahçe’de başkan adayı Aziz Yıldırım, takıma kazandırmak istediği teknik direktör Jose Mourinho hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Anlaşma tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim. Transferi Mourinho’yla konuşmadan bir şey diyemem. O çalışılıyor” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, 8-9 Haziran’da yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi başkan adayı Aziz Yıldırım, çalışmalarını sürdürüyor. Yıldırım, Ankara’da katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Fenerbahçe şampiyon olacak, başka çıkışı yok! Önümüzde ne federasyon, ne hakemler, ne iç güç ne dış güç kimse duramaz!” dedi.

Fenerbahçe Başkan adayı Yıldırım’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Şampiyon yapmak için geliyorum. Yoksa ‘Ben şampiyon yapmayacağım, etmeyeceğim’ sözüm yok. Mourinho’yla Önder Bey’le 2 saat konuştuk. Şartlarda anlaştık gelmesi yönünde. Sonra arkadaşlarımız menajeriyle görüştü. Bir sistemde anlaştık.

“Önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim”

Anlaşma tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim. Transferi Mourinho’yla konuşmadan bir şey diyemem. O çalışılıyor. Ondan isim alırsak açıklama yaparken söylerim.

(Aykut Kocaman gelir mi sorusuna) Mourinho 2 sene için geliyor. 2 sene sonra uzatırız. Bizden sonra gelenlere sorarsınız. Öyle bir fikrimiz yok. Mourinho gelecek. 3 yıllık antrenörüm Mourinho’dur.

“Sayın başkan, ‘Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar’ demişti”

Sayın başkan, ‘Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar’ dedi. Bunu söyledikten sonra Fenerbahçe’yi ne kadar severseniz sevin ayrılmanız gerekirdi. Çünkü Fenerbahçe’ye zarar vereceksiniz. Fenerbahçe siyaset üstüdür. Sadece Kadıköy’ün değil dünyanın takımıdır. Fenerbahçe üst kimliktir. Hepimiz bu çatı altında kardeşçe barışık olarak ayrışma yapmadan yaşarız. Hepimiz Fenerbahçe başarısı için mücadele ederiz.

“Stat projesini 2 yıl içinde tamamen bitireceğiz”

Stadyumu büyüteceğiz. Bu stadyum böyle olacak, 60 bin kapasite olacak. Kale arkaları 5’er bin kapasite artışına gidecek. Çatı 3 metre havaya kaldırılacak. Proje bu, inşallah 2 yıl içinde de tamamen bitireceğiz ama yapılırken maçlar oynanmaya devam edecek.

TIKLAYIN – Aziz Yıldırım’ın stat projesinin detayları belli oldu, stadın görseli paylaşıldı

Ali Koç diyor ki, ‘Benim Fenerbahçe’den alacağım yok.’ Elimdeki kitapçıkta, açıklanan dosyada Ali Koç’un 1.5 milyar alacağı gözüküyor. Öyle ‘Alacağım yok’ demek falanı geçin. O zaman hibe edin o parayı!

Fenerbahçe şampiyon olacak, başka çıkışı yok! Önümüzde ne federasyon, ne hakemler, ne iç güç ne dış güç kimse duramaz! Fenerbahçe büyük camiadır. Öyle hakemle, federasyonla kayıp yaşamayacağız inşallah.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir