Voleybol maçındaki sevinci olay olan Nazlıcan İrem Köroğlu’ndan açıklama

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı geçen hafta ABD’nin Teksas eyaletinin Arlington kentinde Kolej Park Spor Salonu’nda ABD Kadın Voleybol takımı ile karşı karşıya geldi. Filenin Sultanları mücadeleyi 3-2 mağlup ederken karşılaşmanın son dakikalarında ekrana yansıyan bir görüntü çoo konuşuldu.

TRT Spor’da yayınlanan karşılaşma, hızla sosyal medyada gündem oldu. Gündem olmasının sebebi, maç sırasında sevinen taraftarlardan biriydi. Kadın taraftar reji ekibi tarafından sık sık ekrana getirildi ve kadının dekoltesi sosyal medyada dillere dolandı. 

Görüntüler gündem olunca TRT yönetiminden özür açıklaması geldi. TRT’nin açıklamasında, bir kadın taraftarın sevindiği birkaç saniyelik görüntüler “kabul edilemez” ilan edildi. “İstenmeyen bir görüntü…”, “rahatsız edici bir durum…”, “yayın politikamıza tamamen ters olan bir görüntü…” gibi cümlelerle dolu açıklamada bir de “müdahale imkânlarının” olmamasından yakınıldı.

“KAZANDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYDUM”

Gündemdeki isim Nazlıcan İrem Köroğlu, günler sonra YouTube hesabından maç günü yaşadıklarını anlattı.7

İrem Köroğlu, yayınladığı videoda “Kameralar nedense beni çekmiş ama ben beni çektiğinin asla ama asla farkında değildim. Sadece 1 kere gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem bana defalarca ‘Kızım seni çekiyorlar’ diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı. Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. 2 dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir